Gulid Wars 2 pojawi się na targach Eurogamer Expo 2011

Eurogamer Expo 2011 coraz bliżej, w związku z czym organizator odkrywa karty i ujawnia, co między innymi będzie można zobaczyć na owej imprezie. Według najnowszych informacji, pojawi się tam na przykład całkowicie grywalna wersja Guild Wars 2!

Guild Wars 2, a więc gorąco oczekiwana gra MMO, zostanie udostępniona dla wszystkich na nadchodzącej imprezie Eurogamer Expo 2011. Co prawda nadal nie mamy dokładnych informacji dotyczących premiery tego tytułu, ale wygląda na to, że produkcja zawita do nas dopiero w 2012 roku – tak przynajmniej wynika z wypowiedzi autorów. Co ciekawe, jeszcze do końca obecnego roku oczekiwać możemy rozpoczęcia zamkniętych beta testów.

Jeśli jednak nie będziecie mogli osobiście uczestniczyć w targach organizowanych przez Eurogamera w Londynie (22-25 wrzesień), nie martwcie się, ponieważ najprawdopodobniej do sieci zawita wówczas mnóstwo ciekawych nagrań, w tym szczegółowych gameplay’ów. Te najlepsze będziecie mogli znaleźć na stronie Gambler.pl!

Zobacz również: Eliminacje do zawodów mistrza Pokemon 2011 na Gambler.pl

1
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.