Hard Reset – cyberpunkowy shooter prosto z Polski

Polskie studio Flying Hog Wild zaprezentowało właśnie swoją najnowszą grę. Hard Reset to shooter dla systemu Windows, którego akcja dzieje się w cyberpunkowym świecie.

Flying Wild Hog składa się z pracowników innych grup deweloperskich, w tym People Can Fly (Painkiller, Bulletstorm), CD Projekt RED (Wiedźmin) i City Interactive (Sniper: Ghost Warrior). Zaprezentowana gra pojawi się wyłącznie w wersji dla jednego gracza, wyłącznie dla systemu Windows. Ma ona być mieszaniną Łowcy Androidów, Matriksa i Painkillera.

Jej akcja dzieje się w przyszłości, w której to główny bohater, Major Fletcher, musi się rozprawić z chmarą robotów, które opanowały cały świat z wyłączeniem jednego, ostatniego ludzkiego miasta.

Silnik graficzny gry, Road Hog, jest autorskim rozwiązaniem studia Flying Hog Wild, co jest dość nietypowe, biorąc pod uwagę to, że niewielkie studia deweloperskie wolą korzystać z gotowych rozwiązań, jak Unreal Engine 3 czy CryEngine.

Premiera rynkowa za mniej więcej dwa miesiące. Cena. Na razie, nie jest znana, ale ma nie być wygórowana.

1
Źródło: Flying Wild Hog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.