Kolejny atak Anonimowych na rząd USA

Hakerzy powiązani z forum 4chan mają za nic nagonkę medialną i rządową. Dalej upubliczniają ściśle chronione informacje. Tym razem dotyczące organizacji powiązanej z rządem USA.
Anonimowi narodzli się na forum internetowym 4chan

Anonimowi narodzili się na forum internetowym 4chan

Aresztowania, cyberwojny… Anoni się tym nie przejmują. Na Twitterze opublikowali łącza do poczty elektronicznej i baz danych IRC Federal, organizacji współpracującej z Federalnym Biurem Śledczym i Departamentem Obrony. Informacje zostały umieszczone w sieci BitTorrent (łącza na Pirate Bay) i są dostępne do pobrania dla wszystkich zainteresowanych.

A jakie informacje zostały upublicznione? A takie drobiażdżki, jak opis projektu Special Identities Modernization, który ma, jak czytamy w Dzienniku Internautów, „redukować aktywność przestępczą i terrorystyczną poprzez ochronę wszystkich nagrań związanych z zaufanymi jednostkami oraz ujawniać tożsamość tych z nich, którzy są zagrożeniem dla Stanów Zjednoczonych oraz ich sojuszników”. No, to dobrze im idzie.

2
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.