Komputer IBM Watson czyha na twoją posadę

IBM chce przejąć kontrolę nad światem, zanim zrobi to SkyNet? Jego komputer Watson wygrał teleturniej Va Banque, pomaga lekarzom w diagnozach, a teraz zastąpi... sprzedawców i telemarketerów. Zacznie od sprzedawania samego siebie.
IBM Watson

IBM Watson

Macie dość niekompetentnych konsultantów i znudzonych swoją pracą telemarketerów? IBM chce to wykorzystać. Watson będzie zawsze dobrze poinformowany o ofercie swojej firmy, zawsze pełen entuzjazmu, zawsze chętny, by ci pomóc. A jego główna zaleta, czyli zrozumienie ludzkiej mowy, pozwoli mu na wygodną komunikację z tobą. Obsłuży cię przez telefon, przez internetowy czat lub Twittera.

Telemarketerze, boisz się o swoją pracę? Może czas na znalezienie innego, lepszego zajęcia? Niezupełnie. Jak przyznaje sam IBM, pozostaje jeden, najważniejszy problem. Ludzie może i lubią korzystać z wyszukiwarki Google, ale wciąż są bardzo ostrożni jeśli chodzi o słuchanie poleceń i rad komputera. HAL-9000 też miał pomóc…

3
Źródło: Extremetech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.