Microsoft rejestruje domenę microsoft-sony.com

To pierwsza w historii jakakolwiek współpraca tych dwóch firm. Jeżeli w ogóle dojdzie do skutku. Na razie Microsoft rejestruje tajemnicze domeny w Internecie. Czy to nowa konsola do gier?

Ale o co chodzi???

Ale o co chodzi???

Domeny sony-microsoft.com i microsoft-sony.com zostały zarejestrowane przez firmę Microsoft. Nie mamy żadnej informacji czego one dotyczą. Gorzej, nawet żadna plotka nie krąży po Internecie. Nic. Tylko spekulacje. Czy to nowa konsola do gier? A może nowe smartfony z Windows Phone? Szczerze wątpimy, wszak PlayStation konkuruje z marką Xbox, również i na smartfonach. Z drugiej jednak strony, nikt nie spodziewał się współpracy z Nokią.

Sony obecnie skupione jest na Androidzie jako głównym systemie operacyjnym w smartfonach i tabletach. Na Androida wprowadza też markę Playstation. Więc o co, do licha, chodzi? Jesteśmy otwarci na sugestie.

1
Źródło: NeoGAF
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.