Microsoft zapłaci tysiąc dolarów, jeżeli nie spodoba ci się Windows Phone

Jesteś znaną osobą w Internecie? Może wpływowym bloggerem? Masz smartfona z Androidem lub iOS-em i jeszcze nie widziałeś Windows Phone? Microsoft ma dla ciebie propozycję.
'Albo ci się spodoba, albo płacimy tysiąc dolarów na cele charytatywne'

‚Albo ci się spodoba, albo płacimy tysiąc dolarów na cele charytatywne’

Microsoft ma bardzo ciekawą propozycję dla znanych bloggerów i innych internetowych celebrytów. Proponuje im przesłanie do testów smartfona z Windows Phone „Mango”. Proponuje przeprowadzenie uczciwego testu. Jeżeli uznasz, po testach, że dalej wolisz swojego iPhone’a lub smartfona z Androidem, Microsoft wpłaci tysiąc dolarów na wskazaną przez ciebie działalność charytatywną.

Microsoft sam składa propozycje wybranym bloggerom, więc próżno szukać jakiegoś formularza rejestracyjnego. Jak dotąd udało się dostrzec taką propozycję w komentarzach pod blogiem Scotta Adamsa (twórca komiksów o Dilbercie) i Molly Wood z CNET-u. Akcja ma być jednak przeprowadzona na dużo większą skalę.

1
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.