Milion tabletów Amazona do końca roku?

Apple wciąż miażdży konkurencję jeżeli chodzi o udział tabletów na rynku. Wszyscy chcą iPada, mimo braku obsługi 4G i Flasha. Od miesięcy krążą jednak legendy o tablecie marki Kindle. I wygląda na to, że Amazon jest pewny sukcesu.
Amazon ułatwi czytanie e-booków na tabletach? Z pewnością!

Amazon ułatwi czytanie e-booków na tabletach? Z pewnością!

Według „dobrze poinformowanych źródeł”, Amazon ma zamiar dostarczyć jeszcze w tym roku ponad milion tabletów na rynek. Innymi słowy, zamierza wprowadzić na rynek więcej urządzeń niż jakikolwiek inny konkurent iPada.

Dla porównania, w tym samym okresie czasu firmy takie, jak HP, Samsung i RIM planują nie więcej urządzeń, jak 750-900 tysięcy. Motorola chce dostarczyć raptem 400 tysięcy Xoomów.

Apple wciąż jednak zajmuje dominującą pozycję. W tym samym okresie czasu gigant chce dostarczyć… 14-15 milionów iPadów.

Według spekulacji, tablet Amazona ma być dostępny w dwóch rozmiarach. Mniejszy ma mieć dwurdzeniowy procesor, a większy czterordzeniowy układ marki Nvidia. Oba urządzenia będą ponoć pracowały pod kontrolą systemu Android.

0
Źródło: DIGITIMES Systems
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.