Mod iCEnhancer 1.2 zmienia GTA IV nie do poznania!

GTA IV w już momencie swojej premiery było grą ciężką "do uciągnięcia" przez ówczesne pecety. Dziś wymagania sprzętowe nie wydają się już tak straszne, więc pojawiają się ludzie którzy chcą jeszcze bardziej upiększyć dziecko Rockstar.

W sieci pojawiły się filmiki prezentujące GTA IV z modyfikacjami obejmującymi m.in. nowe tekstury ulic, efekty świetlne, poprawki animacji oraz bardziej realistyczne efekty pogodowe. Autor modyfikacji wykorzystał istniejące modele pojazdów oraz niektóre efekty dostępne publicznie w sieci i stworzył iCEnhancer 1.2, który w wyraźny sposób poprawia i urealnia rozgrywkę.

Plik można pobrać tutaj, a na filmikach powyżej widać jak całość prezentuje się podczas gry. Ci, którzy mają jeszcze ochotę na eksplorację Liberty City, z pewnością powinni zainteresować się tym modem i rozszerzyć go modele samochodów dostępne na stronie GTA 4 Mods.

PS. Jakiś czas temu informowaliśmy również o podobnym modzie do GTA: Vice City.

4
Źródło: Gambler.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.