Na Windows Phone zakupy wykonasz dzięki Microsoft Points

Robiąc zakupy poprzez konsolę Xbox 360 i Games for Windows Live płacimy walutą Microsoft Points. Punkty można zdobyć kupując je za pomocą karty kredytowej lub kupując zdrapkę, z której kod warty jest daną ilość punktów. Ten sam system płatności ma trafić na Windows Phone.
Birds and Beaks

Birds and Beaks

Pierwsza gra, w której możemy dokupować dodatkowe elementy, to Birds and Beasts, i została ona napisana przez sam Microsoft. Wymaga od gracza, by ten sterował grupką gnomów tak, by rozprawić się z plagą wron, które niepokoją gnomowe miasteczko. Gnomy mają różne specjalne moce i zdolności, które ułatwiają walkę z wronami. Wymagają one jednak grzybów, by działać.

Wraz z każdym poziomem dostajemy nowe grzyby. Jeśli jednak źle je wykorzystujemy, mogą nam się skończyć przed końcem levelu. Wtedy albo zaczynamy od nowa, albo je kupujemy, za punkty przypisane do naszego konta Xbox Live. Koszyk grzybów kosztuje 40 punktów, czyli równowartość 2 złotych.

Na razie jednak nie możemy cieszyć się grami z Xbox Live dla Windows Phone, bo są one w naszym kraju niedostępne. Ma się to zmienić wraz z aktualizacją systemu o nazwie „Mango”, która pojawić się ma we wrześniu.

1
Źródło: Electronic Theatre
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.