Nadchodzi nowe GG!

Otrzymaliśmy dziś paczkę od GG Network. Standardową przesyłkę z gadżetami i kartkę z pozdrowieniami. Jednak, jak się okazało, wśród drobnych podarków kryło się coś jeszcze.

Koszulka, smycz, wizytówka rzecznika prasowego Gadu-Gadu i kartka z notatnika z odręcznie napisanymi pozdrowieniami. Niewątpliwie miły gest, ale też nic, czym by można było się z wami podzielić jeśli chodzi o informacje. Ale… czy aby na pewno?

Zastanawiająca była kartka z notatnika, dość niechlujna, niepasująca do standardowego zestawu promocyjnych gadżetów. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się zauważyliśmy coś nietypowego. Widać było, że na poprzedniej kartce notatnika ktoś coś napisał, co odcisnęło się na tej, którą otrzymaliśmy.

Mając świeżo w pamięci niedawną zabawę w grze L.A. Noire wzięliśmy pilnik, ołówek i zaczęliśmy ścierać grafit na proszek, a następnie umieszczać go na kartce. Efekt? „NADCHODZI NOWE GG”. Wygląda na to, że producent najpopularniejszego komunikatora w naszym kraju szykuje coś ekstra. Czekamy z niecierpliwością, a pomysłu na zabawę dla nas, redaktorów, serdecznie gratulujemy!

Źródło: GG Network
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.