Nawigacja czy smartfon? Lepiej mieć dwa w jednym!

NavRoad dodaje do swojej oferty wielofunkcyjne urządzenie nawigacyjne, które oprócz wyświetlania map, potrafi także dzwonić.

NavRoad DUXO to najnowszy model nawigacji GPS, który został wyposażony w gniazdo karty SIM, łączność WiFi oraz GPRS, dzięki czemu można połączyć się z Internetem z szybkością nawet do 54 Mbps i skorzystać z wbudowanej w urządzenie przeglądarki. Nawigacja opiera się na wydajnym procesorze z taktowaniem 600 MHz, a ponadto posiada 128 MB pamięci RAM, 2 GB wbudowanej pamięci flash, 5-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, odtwarzacz multimediów (muzyka, filmy, zdjęcia), transmitter FM, wbudowany głośnik i mikrofon do obsługi telefonicznej oraz odblokowany system operacyjny, dzięki czemu zainstalować można dowolne aplikacje, w tym AutoMapę.

Nawigacja jest już dostępna na polskim rynku, w cenie około 600 złotych za samo urządzenie, lub około 900 złotych za zestaw z AutoMapą Europa.

0
Źródło: NavRoad
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.