Play 24 na Androida już dostępny

Od dziś użytkownicy komórkowej sieci Play mogą korzystać z aplikacji Play 24 Mobile dla systemów Android, która pozwala na szybki dostęp do swojego konta z poziomu telefonu komórkowego.
Play 24 dla Androida

Play 24 dla Androida

Aplikacja Play24 Mobile na systemy Android oferuje podstawowe funkcje znane z internetowej wersji serwisu. Wśród nich między innymi Moje konto (podstawowe informacje o koncie bilingowym, wartości wszystkich sald na taryfie, szczegółowe informacje na jego temat), Usługi(przegląd, włączanie i wyłączanie usług dodatkowych i pakietów, dostępnych dla taryfy), Finanse(prezentuje 5 ostatnich faktur i płatności dla taryf abonamentowych lub 5 ostatnich doładowań dla ofert na kartę) czy też Historia połączeń (prezentuje 10 ostatnich połączeń z 3 ostatnich dni).

Aplikacja jest bezpłatna, tak jak korzystanie z innych kanałów Play24. Transmisja danych w ramach aplikacji jest również bezpłatna. Do korzystania z rejestracji niezbędne jest konto na portalu, tak samo, jak w „tradycyjnym” Play24. Obecnie aplikacja dostępna jest na systemy Android, ale operator planuje podobne aplikacje na inne platformy.

Wszystkie informacje o aplikacji oraz instrukcja instalacji znajdują się na stronie: m24.play.pl

0
Źródło: P4
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.