Razer Switchblade – innowacyjny kontroler, oparty na najnowszym Atomie

Razer Switchblade, koncepcyjne urządzenie przenośne służące do grania, będzie pierwszym na świecie urządzeniem działającym na procesorze Intel Atom Z690 z zegarem 1.70 GHz.
Nadchodzi rewolucja w mobilnym graniu?

Nadchodzi rewolucja w mobilnym graniu?

Wspomniany model procesora Intel Atom, dzięki zwiększonej prędkości taktowania do 1,7 GHz, odznacza się większą wydajnością w grach o 13 procent w porównaniu z poprzednimi modelami. Warto odnotować, że firma Razer zapowiedziała zakrojoną na szeroką skalę współpracę z największymi chińskimi dostawcami oprogramowania rozrywkowego Tencent i ChangYou. Obie firmy zajmą się optymalizacją i dostosowaniem gier do możliwości interfejsu Switchblade.

Projekt Razer Switchblade to innowacyjne urządzenie do przenośnego grania na PC, pozwalające grać w dowolnym miejscu bez utraty precyzji i kontroli znanej z klasycznych pecetów. Zintegrowany dotykowy 7-calowy ekran, dotykowa, adaptacyjna klawiatura oraz procesor Intel Atom najnowszej generacji powodują, że Razer Switchblade zamknięty w gabarytach netbooka, ma dostarczyć podczas grania tyle samo wrażeń co klasyczny ‚biurkowy’ pecet.

Urządzenie zostało po raz pierwszy zaprezentowane na targach CES 2011.

0
Źródło: Razer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.