T-Mobile chce zgarnąć klientów do siebie, płacąc im nawet 120 zł

T-Mobile wprowadzi nową promocję dla klientów przenoszących swój numer telefonu do T-Mobile od innego operatora: Przenieś numer do Tak Tak - T-Mobile na kartę.
T-Mobile kusi nowymi promocjami

T-Mobile kusi nowymi promocjami

T-Mobile, jako nowa marka na polskim rynku, musi starać się o każdego klienta. Ofertę abonamentową nowego operatora już mniej więcej znamy, ale co z użytkownikami telefonów na kartę? Następca Ery i tu ma swoją propozycję – zresztą całkiem niezłą, dla tych którzy zdecydują się przenieść swój numer.

Za zmianę dotychczasowej sieci na ofertę Tak Tak – T-Mobile na kartę, klient otrzyma rok ważności konta na połączenia wychodzące bez konieczności doładowywania go w tym czasie. Ponadto dla klientów, którzy doładują konto kwotą minimum 25 złotych, sieć T-Mobile przygotowała 6 bonusów o wartości 20 złotych każdy, które będą dodawane do środków zgromadzonych na koncie. Dzięki temu klienci za przeniesienie numeru mogą otrzymać nawet 120 złotych do wykorzystania w dowolny sposób i do wszystkich sieci.

Zachęceni?

3
Źródło: T-Mobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.