Użytkownicy wolą WP7 od Androida, iOS i tak najlepszy

Wygląda na to, że większość użytkowników Windows Phone jest nim zachwycona i opinie są dużo lepsze, niż na temat Androida. iOS zostawia wszystkich jednak w tyle.
iOS górą, a za nim... Windows Phone

iOS górą, a za nim… Windows Phone

Według badań przeprowadzonych przez Changewave Research, osoby które kupiły smartfona z Windows Phone, są z niego bardziej zadowoleni, niż ci, który kupili urządzenie z Androidem. Nie przeszkadza to jednak systemowi Google’a dominować w nieporównywalny sposób nad mobilnymi Okienkami jeśli chodzi o udział na rynku.

System znany z iPhone’a zostawia jednak obu konkurentów w tyle. Apple kładzie nacisk na luksusowość swoich towarów i komfort korzystania z nich, co wyraźnie widać w tym badaniu.

Zarówno iOS jak i Windows Phone otrzymają istotne aktualizacje tej jesieni. iPhone dostanie iOS-a 5, a smartfony z Windows Phone aktualizację „Mango”. Google kontynuuje taktykę uaktualnień przyrostowych, zdając się na łaskę producentów telefonów i operatorów sieci komórkowych.

2
Źródło: SplatF
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.