Wideorozmowy nareszcie w Windows Phone?

Aktualizacja Windows Phone "Mango" została przekazana zewnętrznym deweloperom do testów. Po analizie kodu, wygląda na to, że mobilne okienka wreszcie będą obsługiwać kamerki do wideorozmów.

Windows Phone zyskuje funkcje znane od dawna z produktów konkurencji

Windows Phone zyskuje funkcje znane od dawna z produktów konkurencji

Nowa ikona w aplikacji aparatu w Windows Phone sugeruje, że będzie można przełączać widok z przedniego i tylnego obiektywu. Co więcej, sam Microsoft przyznał jakiś czas temu, że pracuje nad konkurentem dla FaceTime’a, a niedawno koncern kupił za olbrzymie pieniądze Skype’a. Podejrzewamy więc, że Skype i wideorozmowy nareszcie będą obsługiwane po premierze „Mango”.

Aktualizacja ma się pojawić we wrześniu, za darmo, dla wszystkich posiadaczy smartfonów z Windows Phone. Warte wymienienia zmiany to polski język i klawiatura, dostęp do Marketplace dla polskich kont, wielozadaniowość, Internet Explorer, nowy organizer multimediów i lepsza obsługa gier. Według niepotwierdzonych informacji, kolejna aktualizacja po „Mango” będzie nazywać się „Tango”.

3
Źródło: wpcentral
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.