Zobacz pierwszego smartfona z Windows Phone 7.5 Mango

Fujitsu-Toshiba IS12T będzie pierwszym smartfonem, który od razu po wyjęciu z pudełka będzie oferował system Windows Phone 7 z aktualizacją Mango.

Ile mobilnemu systemowi Microsoftu daje aktualizacja Mango, możecie dowiedzieć się z naszej recenzji. Dlatego tym bardziej z utęsknieniem czekamy na pierwsze smartfony z Windows Phone 7.5.

Pierwszym z nich będzie

Fujitsu-Toshiba IS12T, który został już oficjalnie zapowiedziany przez japońskich producentów, tuż po ogłoszeniu wejścia „Mango” w fazę RTM. Urządzenie wyposażone jest w 3,7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor Qualcomma z taktowaniem 1,5 GHz, aż 13-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem oraz 32 GB wbudowanej pamięci flash. Model ten zamknięto w odpornej na wodę i kurz obudowie. Zabraknie w wyposażeniu natomiast przedniej kamerki do wideorozmów, które „Mango” miało wreszcie oferować. Być może następne smartfony z tym systemem będą wyposażane w tę funkcję.

W Japonii nowy smartfon z Mango ma zadebiutować we wrześniu 2011 roku.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.