Zupełnie nowy Android Market

Google zaprezentowało nowy sklep z aplikacjami dla smartfonów z systemem Android. Ma zupełnie nowy interfejs, a amerykańskim użytkownikom umożliwi wypożyczanie i pobieranie książek i filmów.
Tak wygląda nowy Android Market

Tak wygląda nowy Android Market

Automatyczna aktualizacja już się zaczęła, ale potrwa kilka tygodni, więc nie ma sensu co chwila otwierać Marketu, by sprawdzać „czy już, czy już”. Czekać jednak warto, bo nowy interfejs prezentuje się bardzo elegancko i dużo czytelniej, czerpiąc nieco inspiracji z konkurencyjnego Windows Phone.

Dodatkowo, wraz z aktualizacją pojawiła się funkcja wypożyczania filmów (ceny od dwóch dolarów) i pobierania i kupowania e-booków. Te dwie funkcje są zarezerwowane, póki co, wyłącznie dla Amerykanów. Na osłodę dojdą dwa działy, w których zespół pracujący nad Android Market będzie wyróżniał, ich zdaniem, najlepsze aplikacje.Aktualizacja aplikacji Market nie wymaga żadnego działania ze strony użytkownika, odbywa się automatycznie.

Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.