Android Ice Cream Sandwich zadebiutuje na jesieni

Nowy system operacyjny Google'a, który ujednolici wersje smartfonową i tabletową Androida, zadebiutuje tej jesieni - zapowiada firma Texas Instruments.
Texas Instruments żeni się z Androidem - już na jesieni

Texas Instruments żeni się z Androidem – już na jesieni

Zapowiedziany w maju 2011 roku system operacyjny Android Ice Cream Sandwich, najprawdopodobniej zadebiutuje już tej jesieni. Informuje o tym pośrednio firma Texas Instruments, która szykuje nowe, wydajne procesory OMAP dla urządzeń z nową platformą Google’a. Producent półprzewodników z Dallas uchylił bowiem rąbka tajemnicy i pokazał slajd z prezentacji (widoczny powyżej), który będzie użyty na konferencjach zaplanowanych właśnie na tegoroczną jesień. Jak wiemy, również Nvidia szykuje już czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 (Kal-El), a i Qualcomm nie siedzi bezczynnie.

Nowy system Android Ice Cream Sandwich najprawdopodobniej zadebiutuje więc w okolicach września/października. Czekamy z niecierpliwością.

0
Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.