Blizzard wydał darmową wersję StarCraft II!

StarCraft II: Wings of Liberty na całym świecie znalazło ponad trzy miliony nabywców, co jak na grę wydaną jedynie na PC jest wynikiem znakomitym. Blizzard ma jednak nadal pomysły jak zwiększyć sprzedaż swojego tytułu. Tym razem promocja pełnej wersji gry nastąpi dzięki dużej wersji demonstracyjnej nazwanej StarCraft II: Starter.

Nazwa kojarzy się z Windows 7 Starter, który bynajmniej nie jest darmowy. Na szczęście gra Blizzarda jest dostępna na Battle.net bez opłat. Produkcja ma charakter dużego dema – będziemy mogli ukończyć cztery misje, wykonać dwa wyzwania oraz pograć w trybie swobodnym jako Terranie. W grze dostępne cztery mapy: Jaskinie xel’naga, Zniszczona świątynia, Niezgoda IV oraz Wysoka orbita.

Gra umożliwia również pojedynki sieciowe z posiadaczami pełnej wersji. Jeśli zabawa w StarCraft II: Starter będzie nam się podobać – można dokupić licencję na pełną wersję. Klienta gry ściągnąć można tutaj w wersji na PC i Mac.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.