Cicha karta graficzna Asus HD6670 DirectCU

Asus HD 6670 wyposażona jest w technologię DirectCU Silent, w której miedziane przewody cieplne stykają się z procesorem graficznym.

Dzięki technologii Super Alloy Power, elementy zasilające zapewniają o 15% wyższe osiągi, do 35°C niższą temperaturę pracy i 2,5-krotnie dłuższą żywotność od kart referencyjnych. Funkcja Smart Doctor pozwala na monitorowanie systemu dla wydajnego przetaktowywania za pomocą intuicyjnego interfejsu, a Gamer OSD umożliwia przetaktowywanie w czasie rzeczywistym, testowanie wydajności i nagrywanie strumienia video w dowolnej grze.

Karta Asus HD 6670 wyposażona jest także w obsługę DirectX 11 oraz technologię AMD HD3D, która odpowiada za optymalizację stereoskopowego obrazu 3D w grach i filmach.

Taktowanie procesora graficznego w karcie wynosi 800MHz. Karta wyposażona jest w pamięć GDDR3 oraz wyjścia: DVI, HDMI oraz HDCP.

Sugerowana cena nowej karty graficznej Asusa to 325 złotych.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.