Czy Apple szykuje „zupełnie nowy” komputer Mac?

iPod zmienił rynek odtwarzaczy muzycznych dzięki swojemu wyglądowi i super-prostemu interfejsowi. iPhone na zawsze odmienił rynek smartfonów. iPad to pierwszy tablet, który odniósł sukces. MacBook Air jest niedoścignionym wzorem, jeśli chodzi o cienkość i lekkość. Co dalej, Apple?
Quo vadis, Apple?

Quo vadis, Apple?

Według niepotwierdzonych informacji, Apple nie spoczywa na laurach i planuje kolejną rewolucję. Ma ona dotyczyć rodziny komputerów Mac i ma ona ową linię „raz na zawsze odmienić”. O co chodzi? Tego nie wie nikt. Spekulacji jest wiele. Możliwe, że zaprezentowana zostanie zupełnie nowa estetyka, zarówno sprzętu, jak i oprogramowania. Nie wyklucza się przesiadki na procesory ARM, co ma doprowadzić do unifikacji systemów iOS i OSX. Wiemy tyle, co i wy, więc chętnie poczytamy wasze spekulacje w komentarzach. To, co wiemy (a raczej, co twierdzą „dobrze poinformowane źródła wewnątrz Apple’a”), to to, że ów nowy Mac ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym roku.

0
Źródło: BGR
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.