Galaxy Tab 10.1 znów zablokowany przez Apple’a

Samsung Galaxy Tab 10.1 jednak nie trafi do sprzedaży w Australii. Przynajmniej przez kolejny miesiąc. Wojna patentowa z Apple'em trwa w najlepsze.
Samsung Galaxy Tab 10.1

Samsung Galaxy Tab 10.1

Apple utrzymuje przed sądem, że Samsung, mimo wprowadzonych modyfikacji, dalej narusza w najnowszym Galaxy Tabie patenty Apple’a. Argumentuje to sposobem, w jaki tablet reaguje na równoczesny dotyk kilkoma palcami, metodą przewijania treści oraz procesami „heurystycznymi”. Jeden z tych patentów został przyznany Apple’owi tydzień temu, po tym, jak został złożony w 2009 roku.

Samsung planował wprowadzić tablet na rynek 12 września Obecnie data ta została przesunięta na 30 września. Tablet został wycofany ze sprzedaży w lipcu z uwagi na omawiany proces z Apple’em. Samsung zgodził się na warunek postawiony przez Apple’a, że na 48 godzin przed ponownym wprowadzeniem urządzenia na rynek, gigant z Cupertino musi być o tych planach powiadomiony.

Samsung zapowiada kontrpozwy.

0
Źródło: Digital Life
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.