Gryzoń z dżungli z elementami bambusu

Na Polskim rynku pojawiła się myszka Genius Navigator 905 Bamboo. Gryzoń odznacza się konstrukcją wykonaną z elementów drewna bambusowego.

Navigator 905 Bamboo to połączenie konstrukcji plastikowej z elementami drewna. Ten bezprzewodowy gryzoń został wyposażony w najnowszy mechanizm śledzenia BlueEye, działający na niemal każdej powierzchni oraz wysokiej jakości układ optyczny o rozdzielczości 1200dpi. W nowej myszce zastosowano również mechanizm radiowy 2.4GHz, dzięki któremu myszka może działać bez zakłóceń w odległości do 10m od komputera.

Genius Navigator 905 Bamboo jest w pełni mobilna, dzięki dołączonemu do zestawu mocowaniu do laptopa oraz wewnętrznego schowka na mini odbiornik wepnij-i-zapomnij.

W ofercie dostępny jest również model myszki Navigator 905 Wood, który jest wykonany z elementów drewna naturalnego. Cena nowych myszek to około 70 złotych.

0
Źródło: Genius
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.