Hakerzy ukradli 10 GB prywatnych, rządowych danych

LulzSec może i zakończył działalność, ale powstała nowa grupa, również wywodząca się od Anonimowych. Cel? Dokładnie ten sam. Dopiec wszystkim, którzy dopiekli Wikileaks.
'Jesteśmy Anonimowi. Jesteśmy legendą. Nie przebaczamy. Nie zapominamy. Oczekujcie nas.'

‚Jesteśmy Anonimowi. Jesteśmy legendą. Nie przebaczamy. Nie zapominamy. Oczekujcie nas.’

Grupa Antisec właśnie umieściła w sieci torrent dziesięć gigabajtów danych wykradzionych amerykańskim służbom specjalnym i organom ścigania. Zapowiadają też, że to nie koniec.

W tydzień po zdemolowaniu i zniszczeniu witryn internetowych 70 placówek organów ścigania, prezentujemy olbrzymią ilość tajnych danych, które zawstydzą, naruszą autorytet a nawet pociągną do odpowiedzialności prawnej wielu policjantów w Stanach Zjednoczonych. Wyciekło ponad 10 GB danych, w tym prywatne maile, hasła, adresy, numery polis ubezpieczeniowych i kart kredytowych, informacje o kapusiach, informacje szkoleniowe i wiele więcej. Mamy nadzieję, że te informacje nie tylko obnażą skorumpowaną naturę organów ścigania, ale także upokorzą, doprowadzą do zwolnień i spraw sądowych przeciwko wielu policjantom, a także uniemożliwią ich zdolność do porozumiewania się i terroryzowania społeczeństwa – czytamy w oświadczeniu AntiSec.

0
Źródło: Twitter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.