HP Touchpad tanieje o 100 dolarów

Skoro nowy produkt nie odnosi takiego sukcesu, jakiego się spodziewano, to należy obniżyć jego cenę. Tak właśnie zrobiło HP.
HP Touchpad teraz o 100 dolarów tańszy!

HP Touchpad teraz o 100 dolarów tańszy!

HP Touchpad – jedyny tablet na rynku, który poszedł w ślady iPada, posiadając 9,7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli w formacie 4:3 – nie zanotował zbyt udanej premiery w Stanach Zjednoczonych. Dlatego największy producent komputerów na świecie postanowił obniżyć jego cenę i to aż o 100 dolarów. Początkowo Touchpad kosztował 499 dolarów, ale od teraz Amerykanie mogą już go kupić za 399 dolarów. Promocja ma potrwać tylko do końca weekendu. Tańszy o 100 dolarów będzie też model z pamięcią 32 GB.

HP z pewnością chce sprawdzić, czy tak duża obniżka ceny podniesie popyt na ich produkt. My najprawdopodobniej w tym roku nie ujrzymy Touchpada na rynku – jedyną szansą na jego zakup jest import.

0
Źródło: PreCentral
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.