HUAWEI Vision – androidowy smartfon z trójwymiarowym interfejsem użytkownika

Huawei Vision to smarton z trójwymiarowym, interaktywnym interfejsem użytkownika, wyposażony w system Android Gingerbread 2.3 oraz pocesor 1 GHz Qualcomm Snapdragon.
HUAWEI Vision

HUAWEI Vision

Jednolita, aluminowa obudowa dostępna jest w trzech kolorach: rose gold, silver i charcoal. Smartfon jest smukły i płaski – w najcieńszym miejscu ma 9,9 mm grubości i waży 121 g. W urządzenie wbudowano aparat o matrycy 5 MPx z podświetleniem LED pozwalający na wykownywanie zdjęć a także na nagrywanie filmów w rozdzielczości 720P. Transmisję danych zapewnia standard Bluetooth 2.1 z A2DP oraz wbudowany moduł WiFi (802.11b/g).

HUAWEI Vision to smartfon z trójwymiarowym interfejsem użytkownika. Interaktywne menu w postaci przesuwanych paneli pozwala pogrupować najważniejsze aplikacje na ekranie głównym i dostosować jego wyglad do potrzeb użytkownika. Smartfon „Huawei Vision” z dostępem do szerokiej gamy aplikacji na system Android z preinstalowanymi aplikacjami: ‚Angry Birds’, ‚Asphalt 6: Adrenaline’, ‚Order & Chaos Online’, i ‚Guerrilla Bob HD’, pojawi się w sprzedazy od września 2011 r. W Polsce bedzie dostępny w czwartym kwartale 2011.

0
Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.