Iconia Smart z 4,8-calowym ekranem zadebiutuje we wrześniu

Chociaż od pierwszej zapowiedzi smartfona Iconia Smart minęło już kilka miesięcy, to dopiero teraz nowa propozycja Acera trafia na rynek.

Na swoim profilu facebookowym, firma Acer potwierdza dostępność swojego nowego smartfona we wrześniu 2011 roku. Urządzenie o nazwie Iconia Smart wyposażone jest w 4,8-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy LCD o rozdzielczości 1024 x 480 pikseli, jednordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon z taktowaniem 1,1 GHz, 8-megapikselowy aparat cyfrowy z fleszem LED i funkcją kręcenia filmów HD z tyłu i 2-megapikselową kamerę z przodu obudowy, 512 MB pamięci RAM, 512 MB pamięci ROM, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1, nawigację GPS, wyjście HDMI oraz 8 GB wbudowanej pamięci flash, którą można rozszerzyć za pomocą kart pamięci microSD. Nad wszystkim czuwa system operacyjny Android 2.3 Gingerbread.

Acer Iconia Smart kosztować ma 499 euro, czyli ponad 2100 złotych.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.