IdeaCentre A700 – nowe komputery Lenovo typu all-in-one

Elegancki, stylowy i funkcjonalny. Lenovo IdeaCentre A700 to ultrapłaski komputer typu All-in-One, który zadowoli użytkowników ceniących sobie wydajność komputerów stacjonarnych, ale także z łatwością posłuży za domowe centrum rozrywki.

Wyposażony jest w 23-calowy ekran panoramiczny Full HD, procesor Intel Core i7 z technologią Intel Turbo Boost, a także łącze HDMI dzięki czemu możesz podłączyć do niego telewizor czy konsolę do gier. Lenovo zadbało również o głośniki – znajdziemy tu sprzęt JBL z technologią Dolby Home Theater, a także grafikę – DirectX 11.

Całość zamknięta jest w zaokrąglonej, aluminiowej obudowie, która dzięki swojej funkcjonalnej konstrukcji łatwo wpasuje się w dowolne miejsce Twojego mieszkania. I co najważniejsze – komputer jest pozbawiony wszelkich kabli! Jedyne co musisz zrobić, to włączyć go do prądu, zarówno klawiatura jak i mysz są bezprzewodowe. IdeaCenter A700 w najgrubszym miejscu ma 6,5 cm. Ciekawostką jest wyjątkowa mysz „3 w 1”. Poza tym, że działa jak standardowa mysz (na powierzchni biurka), może służyć też jako wskaźnik (z powietrza) bądź kontroler gier sterowanych ruchowo.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.