iOS 5 we wrześniu? To prawie pewne

Co roku, od czterech lat, Apple twardo trzyma się letniego harmonogramu, jeśli chodzi o mobilne nowości, zapowiadając je na kilka dni przed premierą. Z iOS-em 5 jest inaczej. Zupełnie inaczej.
Czekamy...
Czekamy…

Na razie wciąż nie wiadomo czemu Apple w tym roku zapowiada produkt latem, a następnie nie udostępnia go w sprzedaży. Beta-testy iOS-a 5 jednak wciąż trwają, a nowe wersje rozwojowe wciąż się powiadają. I, wygląda na to, że kolejne kompilacje są wydawane wedle tego samego harmonogramu, co zawsze. Tyle że przesuniętego w czasie. iOS 5 beta 5 pojawiło się w sobotę, najpierw dla iPada, a potem dla iPhone’a. Jeżeli to prawda, i cykl wydawniczy pozostał ten sam, beta 6 powinna pojawić się 17 sierpnia. Natomiast końcowa wersja systemu, we wrześniu. Informacje te potwierdziłyby krążące po Sieci plotki na temat wrześniowej premiery iPhone’a 5. Czy to matematyka, czy czysty przypadek? Przekonamy się.

Źródło: 9to5Mac
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.