LG Swift Sol ma ekran „Ultra AMOLED” i Gingerbreada

Nowy smartfon LG, pomimo wyposażenia w 3,8-calowy ekran "Ultra AMOLED", ma być najtańszym urządzeniem z procesorem 1 GHz i systemem Gingerbread.
Prosta konstrukcja, dobre wyposażenie i niska cena

Prosta konstrukcja, dobre wyposażenie i niska cena

LG Swift Sol wyposażony jest w 3,8-calowy ekran „Ultra AMOLED” o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który ma oferować świetną widoczność nawet w ostrym słońcu. Ponadto w wyposażeniu znajdziemy jednordzeniowy procesor z taktowaniem 1 GHz, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z tyłu i kamerę VGA z przodu, łączność WiFi 802.11 b/g/n ze wsparciem dla DLNA i WiFi Direct, a także system operacyjny Android 2.3 Gingerbread. Swift Sol posiada także nowy system zarządzania energią, który ma wydłużyć czas pracy na baterii nawet o 30 procent.

Jak przekonuje prezes LG Electronics Mobile Communications, Swift Sol będzie najtańszym smartfonem LG z procesorem 1 GHz, Androidem i ekranem AMOLED. Dokładnej ceny jednak nie znamy.

Urządzenie ma trafić na rynek w połowie września, a jako pierwsi będą go mogli kupić Europejczycy.

0
Źródło: TechConnect
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.