LG Swift Tab, czyli trójwymiarowy tablet już w Polsce

LG Swift Tab to polska nazwa tabletu G-Slate, który jest pierwszym na świecie tego typu urządzeniem, nagrywającym filmy w technologii 3D.

Tablet LG wyposażony jest w dwurdzeniową platformę Nvidia Tegra 2 z taktowaniem 1 GHz, 8,9-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 768 pikseli oraz system operacyjny Android 3.1`Honeycomb. Ponadto w wyposażeniu znajdziemy stereskopową kamerę z dwoma obiektywami do kręcenia filmów 3D w rozdzielczości Full HD lub wykonania zdjęć o rozdzielczości 5 Megapikseli (również z fleszem LED), a także 2-megapikselową kamerę z przodu do wideorozmów poprzez łączność HSPA+ lub WiFi. Sygnał Full HD możemy wyprowadzić za pomocą złącza HDMI. Materiały 3D można także oglądać bezpośrednio na ekranie tabletu, korzystając jednak ze specjalnych okularów.

Produkt dostępny jest już na rynku otwartym oraz u operatora Plus GSM w ofercie biznesowej. Model z pamięcią 32 GB i łącznością 3G można kupić za około 2700 złotych.

0
Źródło: LG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.