Niedrogi smartfon Motoroli z Androidem 2.3

Motorola w dalszym ciągu buduje swoją armię smartfonów z Androidem - najnowszym jest model Fire XT, skierowany do mniej zamożnych klientów.

Smartfon Motorola Fire XT (nazwa kodowa XT531) wyposażony jest w 3,5-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 480 x 320 pikseli, procesor z taktowaniem 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, gniazdo kart microSD, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z fleszem, kamerę VGA do wideorozmów, nawigację A-GPS, łączność WiFi 802.11 b/g/n, radio FM oraz baterię o pojemności 1540 mAh, która ma zapewnić do 8 godzin rozmów lub nawet do 28 dni czuwania w trybie 3G. W wyposażeniu nie zabraknie także typowych dla smartfonów funkcji, jak akcelerometr, cyfrowy kompas, czujnik zbliżeniowy i oświetlenia oraz 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe. Nad wszystkim czuwać ma system operacyjny Android 2.3 Gingerbread z nałożonym interfejsem użytkownika Moto Switch.

W Chinach smartfon ma trafić na rynek w tym miesiącu, pod nazwą XT531. Do wybranych krajów europejskich dotrze nieco później, pod zmienioną nazwą Fire XT. Cena nie jest jeszcze znana, ale Motorola obiecuje, że nie będzie ona wysoka.

0
Źródło: TechConnect
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.