Nieduży, dotykowy komputer all-in-one od Asusa

Asus ET1611PUT przeznaczony jest dla tych, którzy nie mają dużo miejsca w pokoju, ale wolą komputer stacjonarny od notebooka. Skierowany jest także na rynek przemysłowy.
Ekran komputera nie posiada rtęci

Ekran komputera nie posiada rtęci

Najnowszy komputer all-in-one firmy Asus wyposażony jest w 15,6-calowy ekran dotykowy LED o panoramicznych proporcjach 16:9. Asus ET1611PUT może być wykorzystany jako urządzenie ułatwiające interakcję z klientami: w bibliotekach, bankach i recepcjach. Matowa powierzchnia ramy i ekranu jest odporna na odciski palców, co przekłada się na lepszą widoczność oraz większą odporność na zabrudzenia.

Dzięki gniazdom COM i VGA komputer można łatwo podłączyć do innych urządzeń począwszy od projektorów w szkole po czytniki kodów kreskowych i sklepowe systemy POS.

ASUS ET1611PUT

posiada port D-Sub, dwa złącza USB 2.0, port Lan, wejście dla mikrofonu, wyjście słuchawkowe oraz czytnik kart pamięci 3 w 1 ( SD/ SDHC/MMC Plus). W zestawie znajduje się klawiatura i mysz.

Całość opiera się na procesorze Intel Atom oraz systemie operacyjnym Windows 7 Professional. Cena komputera to 1799 złotych.

Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.