Odporna na kurz i zachlapania Motorola Wilder

Najnowszy dotykowiec w portfolio Motoroli oddaje w Twoje władanie dostęp do mediów społecznościowych i pakietu rozrywkowych możliwości, a co najważniejsze nie straszny mu kurz i zachlapania.

Wilder to najnowszy telefon komórkowy Motoroli, który cechuje się podwyższoną odpornością na zachlapania i kurz. Urządzenie wyposażono w 2,8-calowy ekran dotykowy (rezystywny) o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, integrację z serwisami społecznościowymi typu Facebook, MySpace, Twitter i YouTube, radio FM, odtwarzacz MP3, 2-megapikselowy aparat cyfrowy, łączność Bluetooth, 5 MB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć o 32 GB (microSD), przeglądarkę internetową Opera mini oraz dodatkowy ekran informujący o nowych wiadomościach czy tytule odtwarzanego utworu. Bateria o pojemności 910 mAh ma pozwolić na 575 minut rozmów lub do 255 godzin czuwania.

Motorola WILDER będzie dostępna w Polsce od połowy sierpnia 2011 roku w sprzedaży detalicznej w cenie 399 złotych.

0
Źródło: Motorola
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.