Samsung bagatelizuje zakaz sprzedaży Galaxy Taba w Europie

Samsung zareagował na próby zablokowania sprzedaży Galaxy Taba 10.1 w Europie. Jak oświadczył Kim Titus, dyrektor działu PR, Samsung podejmie wszystkie konieczne środki, by ochronić własność intelektualną firmy.
Samsung Galaxy Tab 10.1 i iPad
Samsung Galaxy Tab 10.1 i iPad

Samsung jest rozczarowany decyzją sądu, zamierzamy działać błyskawicznie i bronić naszej własności intelektualnej poprzez działanie prawne w Niemczech, będziemy tak też robić na całym świecie. Nakaz wstrzymania sprzedaży został przedstawiony bez porozumienia z Samsungiem, nie umożliwiono też przedstawienia naszych racji i dowodów. Poczynimy wszystkie konieczne środki, aby mobilne produkty Samsunga były dostępne dla europejskich klientów, jak i wszystkich na świecie — pisze w swoim oświadczeniu Titus.

Rozprawa obecnie odbywa się w Dusseldorfie, ale z uwagi na paneuropejskie prawo, jej skutki mają efekt w całej Unii Europejskiej oprócz Holandii.

Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.