Słuchawki SteelSeries dla fanów Apple’a

W ofercie SteelSeries pojawiły się nowe słuchawki, stworzone z myślą o współpracy z urządzeniami przenośnymi firmy Apple: iPodem, iPhone'm oraz iPadem: Siberia v2 i 7H.

W obu urządzeniach zastosowano standardowe złącze minijack 3,5 mm (służące zarówno do przesyłania muzyki i dźwięku w grach/filmach, jak i głosu podczas rozmów), a także umieszczony na przewodzie pilot, umożliwiający regulację głośności, zmianę odtwarzanej ścieżki oraz odbieranie połączeń telefonicznych. W modelach Siberia v2 i 7H znajdziemy również wysuwany mikrofon.

Znakiem rozpoznawczym modelu Siberia v2 jest ażurowa, lekka konstrukcja. Wyposażono go w 50-milimetrowe głośniki i zoptymalizowano pod kątem zastosowań multimedialnych. Siberia v2 dla iPoda, iPada oraz iPhone’a dostępne są w sugerowanej cenie detalicznej 94,99 euro.

Warto dodać, że choć nowe słuchawki dostosowano do specyfiki urządzeń firmy Apple, to oczywiście współpracować będą z wszystkimi innymi urządzeniami wyposażonymi w standardowe złącze 3,5 mm.

0
Źródło: SteelSeries
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.