Stworzył kampanię reklamową na swój temat, chce dostać pracę w Google

Matthew Epstein bardzo chciałby pracować w Google. Bardzo, bardzo. I chcąc otrzymać wymarzoną posadę, stworzył witrynę internetową o sobie, nakręcił spot reklamowy i uruchomił na swój temat całą kampanię PR-ową.
Matthew Epstein

Matthew Epstein

Epstein uruchomił swoją witrynę raptem kilka dni temu, a już stał się internetową gwiazdą. Jak twierdzi sam zainteresowany, to dopiero początek jego kampanii na rzecz samego siebie. Zapowiada kolejne akcje PR-owe i marketingowe i, jak twierdzi, nie może się doczekać, aż Google je zobaczy.

Jak sam twierdzi, nie chodzi tylko o samą posadę, ale udowodnienie samemu sobie, że zna się na marketingu i że potrafi rozwiązywać skomplikowane zagadnienia z entuzjazmem i pasją.

Google poinformowało Epsteina, że musi zgłosić się tak, jak wszyscy inni, do działu rekrutacyjnego, co Epsteinowi, jak stwierdził, odpowiada. Jak myślicie, wezmą go?

0
Źródło: TechCrunch
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.