Supercienki tablet Toshiby

Chociaż tablet Thrive jeszcze nie trafił na rynek, to Toshiba już szykuje jego następcę - znacznie cieńszego od pierwowzoru.

Według informacji serwisu Notebook Italia, Toshiba szykuje kolejny tablet z systemem operacyjnym Android Honeycomb, tym razem jednak w znacznie cieńszej, metalowej obudowie. Podobnie, jak wciąż nieobecny na rynku Thrive, nowe urządzenie ma posiadać 10-calowy ekran dotykowy, złącze mini HDMI, port USB, gniazdo kart pamięci microSD oraz kamerę internetową z przodu obudowy. Wewnętrzne komponenty tabletu nie są jeszcze znane, ale najprawdopodobniej znajdziemy tam dwurdzeniową platformę Nvidia Tegra 2. Ponadto w wyposażeniu nie powinno zabraknąć łączności WiFi, Bluetooth i opcjonalnego modułu 3G.

Nowy tablet Toshiby ma oficjalnie zadebiutować podczas berlińskich targów IFA 2011, które rozpoczynają się już 2 września.

0
Źródło: Notebook Italia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.