Termin dostarczenia przesyłki zmień SMS-em

DPD Polska wprowadza nowe rozwiązanie dla klientów indywidualnych - od dziś można zmienić termin dostarczenia przesyłki za pośrednictwem sms-a.
Od dziś termin dostarczenia przesyłki zmienisz sms-em

Od dziś termin dostarczenia przesyłki zmienisz sms-em

Nowa usługa powstała z myślą o odbiorcach, którym szczególnie zależy na elastyczności dostawcy. DPD jest pierwszą firmą na polskim rynku, która pozwala odbiorcy interaktywnie decydować o tym, kiedy kurier zapuka do jego drzwi. Usługa o nazwie „iSMS” polega na tym, że klient zostanie poinformowany za pomocą SMS-a o planowanym terminie dostarczenia swojej paczki. Nie musi jednak akceptować zaproponowanej daty. DPD umożliwia mu przełożenie terminu dostawy o 1, 2 lub 3 dni.

System interaktywnej komunikacji SMS-owej pomiędzy klientem a firmą kurierską jest bardzo prosty. W celu zmiany terminu dostawy o jeden dzień, w odpowiedzi na otrzymanego SMS-a należy wysłać wiadomość o treści „1”. Aby przenieść termin dostawy o 2 i 3 dni – wybieramy analogicznie liczbę „2” lub „3”.

0
Źródło: DPD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.