Twórca usługi TwitPic tworzy konkurencję dla Twittera

Noah Everett i Twitter nie przepadają za sobą od momentu, kiedy społecznościowy gigant podpisał z Photobucketem umowę na hostowanie obrazków użytkowników. Everett postanowił więc stworzyć konkurencję dla całego Twittera.

Heello

Heello

Heello działa prawie identycznie, jak Twitter. Właściwie jedyne, co się różni, to nomenklatura. Zamiast tweetów mamy pingi, a zamiast retweetów mamy echa. A zamiast śledzić użytkowników, to ich słuchamy. Reszta jest ta sama, nawet 140-znakowy limit czy zastosowanie znaku „@” do wskazania konkretnego użytkownika.

Heello nie oferuje nic, czego niemiałby Twitter (poza łatwym udostępnianiu postów na Facebooku i… Twitterze), dlatego nie wróżymy mu świetlanej przyszłości. Stawiamy orzechy przeciwko dolarom, że to pierwszy i ostatni news medialny o tym portalu. Jednak z uwagi na jego twórcę, wstyd o Heello nie wspomnieć.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.