Znamy ceny Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

Wiemy już ile zapłacimy za usługi LTE przygotowane przez Cyfrowy Polsat. Oferta, w ramach jednej opłaty abonamentowej, obejmuje modem Huawei E398 i dostęp do sieci LTE i, dodatkowo, HSPA+.
Internet od Cyfrowego Polsatu w LTE

Internet od Cyfrowego Polsatu w LTE

Użytkownicy mają do wyboru cztery pakiety danych, dostosowane do różnych potrzeb odbiorców. Internauci korzystający z zasobów Sieci jedynie w podstawowym zakresie – odbieranie maili, przeglądanie www, korzystanie z komunikatorów – zapewne wybiorą pakiet 3 GB w cenie 29 zł. Droższy o 10 złotych jest pakiet średniej wielkości – 5 gigabajtów. Dla wymagających użytkowników dostępny będzie pakiet 10 GB za 69 zł. Dostępny jest jeszcze pakiet 25 GB, ale kosztuje on 99 złotych.

Dodatkowo, każdy użytkownik Internetu LTE Cyfrowego Polsatu będzie miał do dyspozycji opcję „Darmowe noce”, czyli 50 GB do wykorzystania w godzinach 00:00 – 8:00. Dla osób aktywnie korzystających z zasobów sieci przygotowano także jednorazowy pakiet danych o wielkości 1 GB, do wykorzystania przez całą dobę, w cenie 15 zł.

Klienci mogą wybierać pomiędzy umową na 12 i 24 miesiące. Przez pierwszych 7 dni mogą testować usługę i bez ponoszenia dodatkowych kosztów podjąć decyzję o kontynuowaniu umowy.

0
Źródło: Cyfrowy Polsat
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.