Zobacz pierwsze zrzuty ekranu z systemu Android „Ice Cream Sandwich”!

Wygląda na to, że zrzuty ekranu systemu Android Ice Cream Sandwich wyciekły do Internetu. System został zainstalowany na smartfonie Nexus S, a dzięki zrzutom możemy się przyjrzeć pewnym subtelnym zmianom w porównaniu do Gingerbreada.

Ice Cream Sandwich czerpie nieco estetyki z tabletowego Honeycomba. Zielenie i pomarańcze zostały zastąpione niebieskim kolorem, nawet ikony na status bar są teraz niebieskie. Widać też zupełnie nowy obszar powiadomień, też bardzo przypominający honeycombową estetykę.

Ciekawa jest też ikona w prawym dolnym roku launchera, która najprawdopodobniej służy do zarządzania otwartymi aplikacjami. Lista aplikacji również przypomina tę znaną z Honeycomba.

Osoba, która umieściła zrzuty w Sieci twierdzi, że aplikacja do aparatu obsługuje teraz tryb panoramiczny, a Gmail otrzymał zupełnie nową aplikację.

Google Android Ice Cream Sandwich ma pojawić się na smartfonie Google Nexus Prime, ma być też dostępny w postaci aktualizacji dla Google Nexus S. Data premiery pozostaje nieznana.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.