21,5-calowy monitor LED dla firm

Asus wprowadza do sprzedaży przetargowej 21,5-calowy monitor LED LCD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Monitor VW228N wyposażony jest w technologię Splendid Video Intelligence, która pozwala na zoptymalizowanie wydajności i wierności obrazu poprzez odpowiednie dostosowanie kolorów, jasności, kontrastu i ostrości, a 5 gotowych trybów wyświetlania (sceneria, kino, gra, nocny widok oraz tryb standardowy) można przestawiać za pomocą klawisza dostępu. Technologia Smart View pozwoli użytkownikowi na dostosowanie parametrów kolorów do pozycji ciała w jakiej aktualnie się znajduje, a Smart Contrast Ratio zapewnia dynamiczny kontrast poprzez regulację podświetlenia w celu uzyskania najciemniejszej czerni i najjaśniejszej bieli.

Monitor wyposażony został w popularne wejścia DVI-D oraz D-Sub, dzięki którym można podłączyć go do każdego komputera. Współczynnik kontrastu matrycy wynosi 10000:1, a czas reakcji nie przekracza 5ms. Monitor ten zużywa 20W energii, a dodatkowo posiada certyfikaty Energy Star 5.0, TCO Display 5.1.

Cena monitora wynosi około 500 złotych.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.