Domniemani Anonimowi aresztowani

Potężne ataki hakerskie autorstwa LulzSec i Anonimowych zaczynają działać przeciwko tym grupom. Władze nie zapomniały o "psotach" włamywaczy.
Anoni pójdą za kratki?

Anoni pójdą za kratki?

Cody Andrew Kretsinger, 23-latek z Arizony, został aresztowany za podejrzenie o współudział w majowych atakach typu SQL injection przeciwko Sony Pictures Entertainment, w wyniku których ujawnione zostały poufne dane. Podobne zarzuty usłyszał 47-letni Christopher Doyon z Mountain View i 26-letni Joshua Covelli z Fairborn, którzy są podejrzani o uruchomienie ataku denial of service przeciwko serwerom należącym do hrabstwa Santa Cruz i o członkostwo w People’s Liberation Front, który ma powiązania z Anonimowymi.

Tymczasem Anonimowi zapowiadają, że sobota będzie Dniem Zemsty. –

Anonimowi i inne cyberwolnościowe grupy przeprowadzą serię cyberataków przeciwko wielu celom, w tym przeciwko skorumpowanemu Wall Street i nowojorskiemu departamentowi policji — czytamy w oświadczeniu Anonów. Temu drugiemu ma się oberwać za „nadużycie siły” podczas ulicznego protestu Animowych przeciwko korupcji na Wall Street.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.