Będzie polski iTunes?

O iTunes dla osób mieszkających w Polsce mówi się od dawna. Premiera, według szytych grubymi nićmi plotek, miałaby się odbyć dopiero jesienią 2011 roku... zaraz, zaraz!
Największy sklep muzyczny na świecie będzie wreszcie dostępny w Polsce?

Największy sklep muzyczny na świecie będzie wreszcie dostępny w Polsce?

Pamiętacie plotki na temat tego, że iTunes ma zostać otwarty w Polsce jesienią 2011 roku? Mamy ową jesień a usługa w naszym kraju jest wciąż niedostępna. Ale coś się jednak w tym kierunku dzieje. Jak wyczytaliśmy na blogu Spider’s Web, niektórym użytkownikom usługi zaczynają pojawiać się i znikać działy z muzyką i filmami, które jak dotąd były dla nas niedostępne. Same działy, po kliknięciu, nie oferują żadnej treści, a nieraz po odświeżeniu na nowo znikają.

Możliwości są dwie: albo Apple szykuje się do wprowadzenia swojej usługi do naszego kraju, albo, jak zauważył jeden z komentatorów Spider’s Web, może być to zwykła usterka iTunes, gdyż belka z nowymi opcjami pojawia się i znika również na koncie zarejestrowanym na Stany Zjednoczone.

Po cichu liczymy na pierwszą opcję…

0
Źródło: Spider's Web
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.