City Interactive pracuje nad nową grą RPG!

Nasz rodzimy rynek gier ma się coraz lepiej a Polacy staja się powoli znani w świecie z naprawdę dobrych produkcji. City Interactive, twórcy świetnie zapowiadającego się Sniper 2, pracują teraz podobno także nad nowym RPG, który ma być kolejną wysokobudżetową produkcją z naszego kraju.

Co ciekawsze, wygląda na to, że za wspołpracę z City wziął się Tomasz Gop, który odszedł niedawno z CD Projektu i człowiek odpowiedzialny wcześniej bezpośrednio za Wiedźmina 2. To samo już mówi chyba najlepiej o tym, że szykuje się nam coś lepszego niż kolejna budżetówka. Bezpośrednio pracą nad nową grą zająć się ma w współpracy z Polakami niemieckie studio Deck13 (znane z całkiem ciekawej Venetica i Ankh). Na razie o opisywanym tytule nie wiemy jednak nic więcej poza tym, że będzie on należał do gatunku dynamicznych gier action RPG w trafi do nas dopiero w 2013 roku. Trzymamy kciuki! Przeczytaj również: „Namco Bandai płaci za dzieci” na Gambler.pl

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.