Co reklamuje David Hasselhoff przebrany za kurczaka?

Młodsi Gracze mogą nie wiedzieć o kogo chodzi, ale tan Pan to gwiazda bardzo popularnych (w swoich czasach) seriali takich jak Nieustraszony (Knight Rider) czy Słoneczny Patrol (Baywatch). Jakkolwiek więc nie patrzeć, to bardzo rozpoznawalny człowiek i to właśnie dzięki niemu nowy zwiastun Burnout Crash! jest tak komiczny. Polecam zobaczyć.

Burnout Crash! miał premierę jakiś tydzień temu (20 września 2011 roku) i został wydany wyłącznie na konsolę Xbox 360 oraz PlayStation 3 zaś opisywany zwiastun skupia się głównie na sprzęcie Microsoftu, który wraz z kontrolerem ruchowym Kincet zapewni niezapomniane wrażenia (takie wnioski można przynajmniej wysnuć po obejrzeniu tego filmu). Jak powszechnie bowiem wiadomo „lepiej gra się z Kinect”. Pomijając już jednak tą propagandową papkę, Pan Hasselhoff spisał się tutaj na medal. Więcej takich zwiastunów poproszę.

Tak nawiasem mówiąc on nawet w stroju kurczaka wygląda jak totalny Badass. To jest to, co się nazywa Mieć Klasę. I pamiętajcie – Don’t Hassel The Hoff! 😉

Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.