Corsair wkracza na rynek klawiatur i myszek dla graczy

Corsair to firma znana ze swoich obudów, pamięci, twardych dysków i zasilaczy. To jednak najwyraźniej dla niej wciąż za mało.

Corsair zamierza spróbować swoich sił na rynku klawiatur i myszek dla graczy. Przygotował na początek dwie linie produktowe: klawiatura K90 i myszka M90 są dedykowane fanom gier MMO, a klawiatura K60 i myszka M60 przeznaczone są dla fanów shooterów. Produkty te powstały pod nadzorem Rubena Mookerjee’go, który wcześniej pracował z Logitechem przy akcesoriach z linii G.

Klawiatura K90 będzie wyposażona w dodatkowe, programowalne przyciski. 18 sztuk zostanie umieszczonych po prawej stronie klawiatury i będzie można im przypisać trzy zestawy makr i akcji. Z kolei K60 będzie wyposażona w podkładkę dla nadgarstka.

Obie myszki będą obsługiwały rozdzielczość 5 600 dpi. Myszka M90 będzie wyposażona w dziewięć programowanych przycisków umieszczonych na podkładce na kciuk. Myszka M60 będzie wyposażona w przycisk do dynamicznej zmiany rozdzielczości jej pracy.

0
Źródło: PC Gamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.