Google+ otwarte dla wszystkich!

Google+ otwiera się na prawie wszystkich zainteresowanych. Koniec z systemem zaproszeń: od dziś każdy może się rejestrować! Za wyjątkiem kont powiązanych z Google Apps.

Google+ jest już otwarte dla prawie wszystkich chętnych. Każdy, kto tylko chce, może uruchomić usługę na swoim Koncie Google i sprawdzić, co ma do zaoferowania najpoważniejszy konkurent Facebooka. Jak dotąd, dostęp do usługi mieliśmy tylko wtedy, jeśli ktoś znajomy nas do niej zaprosił. Niestety, konta powiązane z Google Apps wciąż nie mogą zostać połączone z Google+. Szkoda.

Otwarcie rejestracji to nie wszystko. Na portalu wprowadzono 91 różnych usprawnień, w tym znacznie poprawione Hangout (szczególnie nam się podoba ich uruchomienie dla urządzeń z Androidem Gingerbread lub nowszym) oraz wyszukiwarka, która indeksuje wszystkie elementy Google+. Nam się bardzo podoba. A wam?

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.